loading

Psihoterapeita konsultācija

Konsultācija pie psihoterapeita Grand Medical klīnikā ir individuāla mijiedarbība starp klientu un pieredzēju speciālistu psihoterapijas jomā. Šajā tikšanās laikā jūs saņemsiet iespēju apspriest savas emocionālās un psiholoģiskās grūtības atbalstošā, neuzspiežamā un konfidenciālā vidē.

Šeit ir, ko jūs varat sagaidīt no konsultācijas:

  1. Novērtējums: Sākotnējā konsultācija sāksies ar to, ka psihoterapeits jūs uzklausīs, uzmanīgi izpratīs jūsu problēmas, dzīves vēsturi un konsultēšanās mērķus.

  2. Uzticības attiecību izveide: Psihoterapeits palīdzēs jums justies komfortabli un droši, radot uzticības atmosfēru, kurā jūs varat atvērties.

  3. Darbības plāna izstrāde: Balstoties uz jūsu individuālo situāciju un mērķiem, jūs un jūsu psihoterapeits kopīgi izstrādāsiet darbības plānu, kas var ietvert dažādus terapeitiskos pieejas veidus un metodes.

  4. Terapeitiskās iejaukšanās: Psihoterapeits piedāvās dažādas tehnikas un stratēģijas, kas palīdzēs jums saprast savas domas, emocijas un uzvedību, kā arī mācīs efektīvus veidus, kā risināt problēmas.

  5. Atbalsts un virzība: Konsultācijas laikā ir svarīgi ne tikai saprast savas problēmas, bet arī saņemt atbalstu ceļā uz to risināšanu. Psihoterapeits būs jūsu sabiedrotais, kas jums palīdzēs un virzīs uz psiholoģisko labklājību.

  6. Progresa novērtēšana: Konsultāciju laikā jūs regulāri novērtēsiet savu progresu un, ja nepieciešams, veiksiet korekcijas savā ārstēšanas plānā.

Grand Medical klīnikas psihoterapeitu konsultācijas mērķis ir palīdzēt jums sasniegt emocionālo un psiholoģisko labklājību, kā arī attīstīt pašsaprotamības prasmes un efektīvas stratēģijas grūtību pārvarēšanai.

Kādos gadījumos ieteicams vērsties pie psihoterapeita?

Mūsu klīnikā konsultē pieredzējusī psihoterapeite Nataļja Rešetnjaka. Jūs varat pierakstīties uz konsultāciju, aizpildot zemāk esošo pieteikuma veidlapu vai nospiežot Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī zvanot mums 255 89 505 

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par geštaltterapiju. Mēs ceram, ka atbildes uz tiem jums noderēs un palīdzēs labāk sagatavoties vizītei mūsu klīnikā.

Kas jāņem līdzi uz konsultāciju pie geštaltterapeita?

Pacientam nav nepieciešams ņemt kaut ko līdzi.

Kā notiek konsultācija pie geštaltterapeita?

Terapeits pacientam rada drošu vidi, kurā pacients tiek uzklausīts. Terapeits sarunājās un uzdod jautājumus, kā arī izklāsta savus novērojumus par pacienta komunikācijas veidu, ķermeņa valodu un sniegto informāciju. Terapijas laikā terapeits arī piedāvā veikt dažādas darbības un eksperimentus, lai pacients apzinātos savas domas un sajūtas konkrētā situācijā un darbībā.

Cik izmaksā geštaltterapeita konsultācija?

Terapeita konsultācijas cena ir €50.00

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

Ja jums ir radušies papildus jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet pa tālruņa numuru +371 255 89 505, un mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem.