loading

Kardiologa konsultācija

Kardiologa konsultācija ir pirmais solis, lai veiktu precīzu diagnostiku un piemērotu veiksmīgu un efektīvu ārstēšanas metodi. Kardiologs veic pacienta medicīniskās vēstures apskati, pacienta apskati un uzklausa pacienta sūdzības, kas palīdz nonākt pie iespējamām diagnozēm un palīdz izstrādāt turpmāko rīcības plānu. Ar ehokardiogrāfiju ir iespējams noteikt:

Klīnikā ir iespējams pierakstīties pie sertificētas kardioloģes Jeļenas Šafro un Irinas Mitkevičas. To var ērti izdarīt, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505. Apmaksātai konsultācijai un ārstēšanai tiek pieņemtas dažādas veselības apdrošināšanas polises.

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Mēs esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par konsultāciju ar kardiologu, un mēs ceram, ka jums šī informācija būs noderīga. Tā jums palīdzēs saprast šīs konsultācijas norises gaitu.

Kas man jāņem līdzi uz konsultāciju?

Jāpaņem līdzi visi iepriekš veiktie izmeklējumi un analīžu rezultāti, ja tādi ir, lai kardiologs varētu apskatīt jūsu slimības vēsturi.

Kā notiek kardiologa konsultācija?

Kardiologs sarunas laikā uzklausa pacienta sūdzības un apskata līdzi paņemtos slimības vēstures dokumentus (ja tādi ir). Pēc tam kardiologs veic pacienta apskati un izmeklēšanu, izskaidro dažādus sirds slimības riska faktorus un sastāda izmeklēšanas plānu, lai varētu izvērtēt iespējamās diagnozes smagumu un noteiktu piemērotu ārstēšanas plānu.

Cik maksā kardiologa konsultācija?

• Kardiologa Atkārtota Konsultācija €60
• Kardiologa Pirmreizēja Konsultācija €70

Vai jums ir vēl kāds jautājums?

Piezvaniet mums +371 255 89 505 uz un mēs jums palīdzēsim