loading

Neirologa konsultācija

Neirologs konstatē, vai ir traucējumi nervu sistēmas darbībā un tos ārstē. Lai to veiksmīgi veiktu, ārsts nosaka cēloni, bojājuma pakāpi, kā arī veic papildu izmeklējumus vai izsniedz norīkojumu pie cita ārsta, sniedz informāciju par saņemtajiem rezultātiem, izveido ārstēšanas plānu.

Saņemiet konsultāciju klīnikā pie sertificēta neirologa Andreja Kostika, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505. Klīnikā pieņem arī vairākas veselības apdrošināšanas polises, lai segtu izdevumus.

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Mēs esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par neirologa konsultāciju, un mēs ceram, ka jums šī informācija būs noderīga. Tā jums palīdzēs saprast šīs procedūras norises gaitu, kā arī palīdzēs labāk sagatavoties gaidāmajam izmeklējumam.

Kas jāņem līdzi uz neirologa konsultāciju?

Līdzi jāpaņem iepriekš veiktie izmeklējumi vai analīžu rezultāti, ja tādi ir, lai ārsts varētu apskatīt jūsu slimības vēsturi.

Kā notiek neirologa konsultācija?

Endokrinologs sarunas laikā uzklausa pacienta sūdzības un apskata līdzi paņemtos slimības vēstures dokumentus (ja tādi ir). Pēc tam neirologs veic pacienta apskati un izmeklēšanu, izskaidro dažādus nervu sistēmas slimības faktorus un sastāda izmeklēšanas plānu, lai varētu izvērtēt iespējamās diagnozes smagumu un noteikt piemērotu ārstēšanas plānu.

Cik izmaksā neirologa konsultācija?

Neirologa konsultācija €70.00

Vai jums ir vēl kāds jautājums?

Piezvaniet mums pa telefonu +37125589505, un mēs jums palīdzēsim