loading

Ārstnieciskās vingrošanas nodarbības grupās

Ārstnieciskā vingrošana palīdz uzlabot vispārējo veselības stāvokli, kā arī nodrošina dažādu slimību ārstēšanas procesus. Tāpēc, ārstnieciskā vingrošana būs noderīga ikvienam, kurš vēlas uzlabot fizisko sagatavotību, optimizēt muskuļu darbību vai palielināt fiziskās spējas. Pacientiem pēc dažādām traumām, sāpēm vai mobilitātes problēmām šīs vingrošanas nodarbības būs īpaši noderīgas, jo tās, fizioterapeitu uzraudzībā, palīdzēs atbrīvoties no dažādām veselības kaitēm un palīdzēs sajust rehabilitācijas patieso spēku. Regulāri veicot ārstnieciskās vingrošanas nodarbības, Jūs nostiprināsiet stāju un muskulatūru, kā arī uzlabosiet pašsajūtu un miega kvalitāti. Grand Medical medicīnas centrā ir pieejamas dažāda veida ārstnieciskās vingrošanas nodarbības grupās, kas tika izstrādātas sadarbībā ar mūsu profesionālajiem fizioterapeitiem:

  • Ārstnieciskā vingrošana grupās

Vingrojumu komplekss, kas paredzēts ikvienam, palīdzēs stiprināt muskulatūru un uzlabot vispārējo ķermeņa stāvokli.

  • Ārstnieciskā vingrošana mugurkaula kakla daļai un plecu joslai

Vingrojumu komplekss ar novirzi mugurkaula kakla daļai un plecu joslai ir paredzēts pacientiem, kuriem ir mugurkaula kakla daļas vai plecu joslas kaites (sāpes, traumas u.c.)

  • Ārstnieciskā vingrošana geriatrijas un kardioloģijas pacientiem

Vingrojumu komplekss ar novirzi geriatrijas pacientiem un pacientiem ar dažādām kardioloģijas kaitēm (sirds, asinsvadu u.c.). Šis vingrojumu komplekss ir vislabāk piemērots pacientiem virs 60 gadiem.

  • Ārstnieciskā vingrošana mugurkaula jostas daļai

Vingrojumu komplekss ar novirzi mugurkaula jostas daļai ir paredzēts pacientiem, kuriem ir dažādas muguras kaites (sāpes, traumas u.c.)

  • Ārstnieciskā vingrošana “vesela mugura”

Vidējas intensitātes nodarbība, kura piemērota gan profilaksei, gan ārstnieciskiem nolūkiem. Īpaši piemērota tiem, kuri lielāko dienas daļu pavada sēdus pozīcijā, ir jūtīga jostas daļa un savilkta plecu zona. Apvienojot efektīvus vingrinājumus ar dažādām fizioterapijas metodēm un pareizu elpošanu, tiks nostiprināta gan dziļā muskulatūra, gan korsetes daļa, kas spēlē svarīgu lomu kustībās bez sāpēm un samazina risku traumēt muguru.

  • Pilates

Vingrojumu komplekss, kas paredzēts ikvienam, kurš vēlas palielināt kustību kvalitāti un kontroli, uzlabot stāju un atbrīvoties no sāpēm, muskuļu saspringuma un citām kaitēm. 

  • Nūjošana

Nūjošanas nodarbības norisinās ārtelpās profesionāla fizioterapeita uzraudzībā un ir paredzētas ikvienam, kurš vēlas uzlabot gaitu, koordinācijas spējas, kā arī vispārējo fizisko sagatavotību.

Mūsu klīnikā ārstnieciskās vingrošanas nodarbības grupās veic izcilie fizioterapeiti Viktorija Latarceva un Ilona Sundukova. Pie viņām var pierakstīties uz vizīti ātri un ērti, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505. Samaksai tiek pieņemtas arī dažādas veselības apdrošināšanas polises.

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par ārstnieciskās vingrošanas nodarbībām un ceram, ka jums šī informācija būs noderīga.

Kas jāņem līdzi uz ārstnieciskā vingrošanas nodarbībām?

Uzsākot ārstnieciskās vingrošanas nodarbības, jābūt līdzi personas apliecinošam dokumentam (pase vai ID karte) un ērtam apģērbam.

Cik maksā ārstnieciskās vingrošanas nodarbības grupās?

Ārstnieciskās vingrošanas nodarbība maksā €10 – €15. Grand Medical klīnika pieņem arī dažādas apdrošināšanas polises.

Vai jums vēl ir kāds jautājums?

Piezvaniet mums: 25589505 vai sūtiet e-pastu: info@grandmedical.lv un mēs jums palīdzēsim.