loading

Otolaringologs (LOR)

Otolaringologs (LOR) ir ārsts, kas specializējas ausu, deguna, deguna blakusdobumu, kakla, rīkles un balsenes slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē pieaugušajiem, kā arī bērniem. Ausu, deguna un kakla slimības ir vienas no visbiežāk sastopamajām cilvēku slimībām. Tā kā LOR orgāni atrodas tuvu viens otram un ir funkcionāli savstarpēji saistīti, daudzos gadījumos ir nepieciešama kompleksā ārstēšana. Neuzmanība pret pirmajiem simptomiem (iekaisis kakls vai ausis, apgrūtināta elpošana caur degunu u.c.) var izraisīt iekaisuma procesa izplatīšanos un dažādu komplikāciju attīstību. Savlaicīga vizīte pie otolaringologa un viņa noteiktā ārstēšana ļaus ātri atjaunot veselību un izvairīties no problēmām nākotnē.

Ārstēšana Jums tiks nozīmēta nekavējoties – pamatojoties uz sākotnējās apskates datiem. Otrajā pieņemšanā LOR ārsts, saņēmis instrumentālās un laboratoriskās diagnostikas rezultātus, nepieciešamības gadījumā veiks izmaiņas ārstēšanas plānā, lai pēc iespējas īsākā laikā sasniegtu maksimālos rezultātus. Noteiktā ārstēšana var ietvert tādas metodes kā zāļu terapiju un instrumentālās metodes, kuras var klasificēt kā diagnostiku un ārstēšanu no LOR slimībām.

Mūsu klīnikā pacientus pieņem zināma otolaringoloģe Jeļena Žerina. Pacientu izmeklēšana tiek veikta, izmantojot modernas diagnostikas iekārtas. Līdztekus anamnēzes apkopošanai un LOR orgānu instrumentālajai diagnostikai ārsts var nosūtīt vai veikt papildu izmeklēšanas. Pierakstīties uz vizīti, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505 

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par LOR procedūram. Mēs ceram, ka atbildes uz tiem jums noderēs un palīdzēs labāk sagatavoties vizītei mūsu klīnikā.

Kādas procedūras ir pieejamas mūsu klīnikā?

1. Otolaringologa (LOR) konsultācija, apskate €50.00
2. Akūta un hroniska vidusauss iekaisuma ārstēšana, ieskaitot paracentēzi €30.00
3. Eistahija kanāla katetrizācija €30.00
4. Sēra korķu skalošana €14.00
5. Dzirdes izmeklējumi – timpanometrija €20.00
6.Dzirdes izmeklējumi – audiometrija €20.00
7. Mandeļu konservatīva ārstēšana – skalošana €16.00
8. Hroniska tonsilīta ārstēšana ar elektrokoagulāciju €80.00
9. Hroniska rinīta ārstēšana ar elektrokoagulāciju €80.00
10. Faringītu ārstēšana (hipertrofisko audu piededzināšana) €16.00
11. Haimora dobuma punkcija €25.00
12. Asiņošanas no deguna apturēšana ar elektrokoagulatoru, priekšējā tamponāde €20.00
13.Paranasālo deguna blakusdobumu mazgāšana €16.00
14. Haimorītu un citu dobumu iekaisumu ārstēšana ar sūkņa palīdzību (alternatīva punkcijai) €16.00
15. Instilācijas (ieliešanas) balsenē pie akūtām un hroniskam laringītam €16.00
16. Svešķermeņu izņemšana no rīkles, deguna vai ausīm €15.00
17. Bakterioloģiski izmeklējumi no kakla un deguna (uzsējumi) €10.00