loading

Uztura speciālista konsultācija.

Mūsdienu uztura speciālista (ārsta-dietologa) galvenais uzdevums ir ar pareiza uztura palīdzību novērst vai koriģēt veselības traucējumus. Uztura programmu (shēmu) izstrādē tiek ņemtas vērā pacienta ķermeņa un viņa dzīvesveida individuālās īpašības. Uztura speciālista konsultācijas, pretēji plaši izplatītam uzskatam, nepieciešamas ne tikai pacientiem, kuri cieš no aptaukošanās, anoreksijas vai kuņģa-zarnu trakta slimībām. Tās būs noderīgās arī veseliem cilvēkiem, kuri nodarbojas ar profilaksi un saprot, ka sabalansēts uzturs ir veselības pamats.

Mūsu klīnikā konsultē Svetlana Aleksejeva. Pie viņas uz vizīti var pierakstīties ātri, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505.

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par uztura speciālista konsultācijām. Mēs ceram, ka atbildes uz tam jums noderēs un palīdzēs labāk sagatavoties vizītei mūsu klīnikā.

Kad ir ieteicams sazināties ar uztura speciālistu?

Ar uztura speciālistu jākonsultējas, ja ir problēmas ar svaru (liekais svars vai nepietiekams svars), ar hroniska noguruma sindromu, miegainību un vispārēju vitalitātes samazināšanos. Pie uztura speciālista jāvēršas, ja jau ir konstatētas šādas slimības: cukura diabēts, alerģiski stāvokļi, onkoloģiskās saslimšanas, vairogdziedzera slimības, gremošanas un sirds un asinsvadu sistēmas slimības. Tāpat arī uztura speciālista konsultācija var būt noderīga cilvēka adaptācijas periodā jauniem apstākļiem. Tas var būt klimata izmaiņas, dzīvesveida izmaiņas, kā arī ikdienas psihoemocionālā stresa pieaugums.

Kas man jāņem līdzi uz dietologa konsultāciju?

Ejot pie uztura speciālista papildus personu apliecinošam dokumentam jāņem līdzi (ja tādi ir) visi iepriekšējo pārbaužu rezultāti, lai ārstam būtu iespēja dinamikā novērtēt Jūsu veselības stāvokli.

Kā notiek dietologa konsultācija?

Konsultācija sākas ar to, ka ārsts personiskā sarunā ar pacientu uzklausa sūdzības, noskaidro problēmas būtību, pēc tam uztura speciālists izpēta iepriekšējo pārbaužu un analīžu rezultātus (ja tādi ir), veic izmeklēšanu, veic mērījumus (augstums, svars, ķermeņa masas indekss, vidukļa apkārtmērs un gurni), dažreiz ieceļ papildu pētījumus. Tikai pēc tam viņš piedāvā pacientam individuālu uztura plānu. Ja nepieciešams, iesaka zāles, kas normalizē vielmaiņas procesus un koriģē hormonālo līmeni.

Cik ir maksā dietologa konsultācija?

• Dietologa konsultācija ir €50.00 • Individuāls uztura plāns ir €65.00

Vai jums ir kādi jautājumi?

Zvaniet mums pa tālruni +371 255 89 505 un mēs jums palīdzēsim