loading

Sertificēta terapeita, algologa (akūtu un hronisku sāpju speciālists) konsultācija.

Algoloģija ir medicīnas nozare, kas pēta akūtas un hroniskas sāpes, patoloģisko procesu rašanās modeļus, attīstību un iznākumu, kā arī sāpju pārvarēšanas metodes un līdzekļus. Sāpes ir dažādas, vienā vietā lokalizētas sāpes var būt dažādu slimību simptoms. Piemēram, sāpes iegurnī var būt nespecifiskas funkcionālas anorektālas sāpes (rektālās sāpes), uroloģiskas sāpes (sāpīgs urīnpūšļa sindroms vai intersticiāls cistīts) vai ginekoloģiskas sāpes. To visu laikus var atpazīt algologs. Pareizi noteikta diagnoze palīdz ātri mazināt sāpes un sākt sistemātiski strādāt ar to rašanās cēloni. Mūsdienu algoloģija veiksmīgi cīnās ar hroniskām sāpēm, izmantojot pretsāpju līdzekļus, antidepresantus, antipsihotiskos līdzekļus u.c. Tas ļauj atvieglot pacientu stāvokli ar dažāda veida sāpēm, tai skaitā stiprām hroniskām sāpēm, it īpaši pacientiem ar onkoloģiju.

Mūsu klīnikā konsultē algologs, terapeits Alla Škļevska. Pie viņas var pierakstīties vizītē ātri, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505.

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Mēs esam apkopojuši bieži uzdotos jautājumus par algoloģiju un ceram, ka atbildes uz tiem jums būs noderīgas.

Kādos gadījumos ieteicams sazināties ar algologu?

Pie algologa cilvēki vēršas dažādos gadījumos, bet visbiežāk ar jebkuras etioloģijas un lokalizācijas sāpēm (galvas sāpēm, krūtīs, vēderā, locītavās, muskuļos un kaulos). Hronisks nogurums, vājums, samazināta veiktspēja. Sertificēts terapeits, algologs nepieciešams arī pie augsta vai zema asinsspiediena, hroniska noguruma sindroma, elpas trūkuma fiziskas slodzes laikā u.c.

Kas man jāņem līdzi uz konsultāciju?

Uz pieņemšanu pie algologa papildus personas apliecībai līdzi jāņem (ja tādi ir) visi iepriekšējo pārbaužu un analīžu rezultāti, lai ārsts varētu pārskatīt Jūsu slimības vēsturi.

Kā notiek terapeita, algologa konsultācija?

Konsultācija sākas ar to, ka ārsts rūpīgi apkopo anamnēzi: uzklausa pacienta sūdzības, uzdod precizējošus jautājumus, apskata esošos izmeklējumus un pārbauda testu rezultātus (ja tādi ir), pēc kā algologs veic izmeklējumu, noskaidrojot sāpju raksturu. Ja nepieciešams, izraksta papildu tekstus, palīdz sastādīt ārstēšanas plānu, izraksta nepieciešamos medikamentus.

Cik maksā sertificēta terapeita, algologa konsultācija?

• Sākotnējā konsultācija pie algologa maksā 50 eiro. • Algologa atkārtota konsultācija maksā 40 eiro

Vai jums ir kādi jautājumi?

Zvaniet mums pa tālruni +371 255 89 505 un mēs jums palīdzēsim