loading

Estētiskā medicīna

Estētiskā medicīna ir medicīnas nozare, kas palīdz novērst cilvēka dažādas estētiskās nepilnības un risināt ārējā izskata problēmas. Estētiskā medicīna piedāvā mūsdienīgus risinājumus skaistuma terapijā, piemēram, dažādas kosmetoloģijas procedūras ir viens no veidiem, kā uzlabot savu ārējo izskatu, kā arī atbrīvoties no pastiprinātas svīšanas un citām problēmām.

Botulīnterapija

Botulīna terapija jeb botulīna toksīna injekcijas (Botox) ir labs veids, kā atbrīvoties no dažādām ādas nepilnībām, kā arī tikt vaļā no citām problēmām.
Bieži botulīna toksīna injekcijas tiek ievadītas, lai bloķētu impulsa pārvadi no nerva uz smalko sejas muskulatūru, kas atslābina noteiktus sejas muskuļus vai to daļas. Tas palīdz ādai kļūt gludākai, atbrīvojoties no krunkām, grumbām un rievām. Tādējādi botulīna toksīns novērš ādas novecošanās pazīmes.
Parasti botulīna terapija tiek uzskatīta par procedūru, kas nepieciešama estētisku problemu risināšanā, tomēr, ar botulīna terapiju var arī atbrīvoties no Hiperhidrozes (pārmērīga svīšana).

Skaistuma injekcijas

Viena no mūsdienīgiem estētiskās medicīnas paveidiem ir injekciju metode. Šī metode palīdz uzlabot sejas kontūru, palielināt lūpu un vaigu apjomu, tikt vaļā no grumbām, kā arī citām vizuālām nepilnībām. Grand Medical medicīnas centrs piedāvā fillera injekciju pakalpojumu, izmantojot dažādas injekcijas (Juvederm, Neauvia u.c.)

Medicīnas centrā «Grand Medical» strādā pieredzēts sertificēts estetiskas medicinas specialists, Jekaterīna Jeļiseikina. Pie viņas var pierakstīties, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par estetisko medicīnu. Mēs ceram, ka atbildes uz tam jums noderēs un palīdzēs labāk sagatavoties vizītei mūsu klīnikā.

Kā sagatavoties botulotoksīna terapijai?

Īpaša sagatavošanās procedūrai nav nepieciešama. Jāievēro vien daži vienkārši nosacījumi, kas palīdzēs labāk un bez negatīvām sekām panest injekcijas, kā arī uzlabos preparāta radīto efektu.
• Dienu pirms manipulācijām nedrīkst lietot alkoholu, lai izvairītos no hematomas (asins izplūduma);
• Jāpārtrauc antibiotiku un tādu preparātu lietošana, kas kavē asins recēšanas procesu;
• Procedūras veikšanas dienā nav ieteicams apmeklēt masāžas procedūras, veikt mājas uzkopšanu, veikalā mērīt apavus un tamlīdzīgas aktivitātes, kuru laikā ir ilgstoši jānoliec galva uz leju. Biežas un ilgstošas galvas noliekšanas rezultātā, var rasties asinsizplūdumi, zilumi, tādējādi ietekmējot pareizu un vienmērīgu preparāta iedarbību;
• Stingri aizliegts masēt un pieskarties vietām, kur veiktas injekcijas, lai novērstu botoksa nokļūšanu citās sejas daļās;
• Pēc procedūras nav ieteicams lietot analģētiķus (pretsāpju medikamentus) un antibiotikas;
• Dažas stundas pēc procedūras nedrīkst atrasties guļus stāvoklī vai nodarboties ar sportu;
• Sākot no nedēļas līdz desmit dienām pēc injekcijas, nav ieteicams lietot alkoholiskus dzērienus, kā arī jāatsakās no sildošām procedūrām (piemēram, pirts vai saunas) un sejas kopšanas procedūrām, piemēram, pīlinga, mikrodermabrāzijas;
• Četras stundas pēc procedūras ārsti iesaka pastāvīgi trenēt mīmikas muskuļus un atrasties tikai vertikālā stāvoklī.

Kā sagatavoties fileru inkecijām?

Procedūra neprasa īpašu sagatavošanos. Taču veiciet manipulāciju ar noteiktu laika rezervi – 5-7 dienas. Neplānojiet procedūru tieši pirms brauciena vai svarīga pasākuma. Ne pirms, ne pēc procedūras nedrīkst lietot alkoholu 3-5 dienas pēc procedūras ir jāatturas no solārija apmeklēšanas, sauļošanās, sejas masāžām, fiziskām aktivitātēm un došanās pie stomatologa. Saule un siltums provocē imunitātes darbību, kas var beigties ar nevēlamu reakciju vietā, kur veikta procedūra. Injekciju procedūra ilgst aptuveni 30 minūtes. Ārsts izmeklē ādu un sejas pantus miera un kustību stāvoklī. Adatas, ar kurām preparāts tiek ievadīts, ir ļoti plānas, lai sāpes būtu pēc iespējas mazākas. Procedūra pati par sevi nav sarežģīta un diskomfortu nerada gandrīz nemaz. Efekts pēc 7-10 dienām . Ap jebkuru implantu, pat ap filleriem, palielinās saistaudu ražošana, tāpēc var veidoties kapsulas un sabiezējumi. Pirmajās dienās būs pietūkums un kiperkorekcija (filleri ir hidrofīli preparāti), iespējami nelieli zilumi. Efekts ilguma ziņā turēsies no 3-4 mēnešiem līdz vienam gadam. Tas ir atkarīgs no zonas, kur preparāts ievadīts, kā arī no preparāta biezuma. Nelielām grumbiņām ap acīm un muti tiek izvēlēti preparāti, kuri sadalās ātrāk. Deguna un lūpu krokām lietotie filleri ir biezāki un ir noturīgāki. Tāpat filleru kalpošanas ilgums ir atkarīgs no hialuronidāzes fermenta aktivitātes organismā. Šis ferments noārda hialuronskābi. Filleri, kuri ievadīti sertificētā klīnikā, nav kaitīgi. Tie pakāpeniski uzsūcas un tiek izvadīti no organisma, savukārt āda ar laiku atgriežas sākotnējā pozīcijā.
Svarīgi: filleru procedūru var veikt jebkurā gadalaikā.