loading

Ģimenes ārsts

Ģimenes ārstam (vispārējās prakses) ir plašas zināšanas un prasmes. No šī profila speciālista galvenajiem uzdevumiem var izcelt: biežāko slimību profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu, ārkārtas un neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu un medicīnisko manipulāciju veikšanu. Turklāt, ģimenes ārsts var vadīt veselīgu grūtniecību, nodrošinot medicīnisko aprūpi visu vecumu bērniem, tostarp zīdaiņiem. Nepieciešamības gadījumā, ģimenes ārsts nosūtīs pie citiem speciālistiem vai ieteiks papildu diagnostikas izmeklējumus.

Medicīnas centrā «Grand Medical» strādā pieredzējusi ģimenes ārste Olga Šušenačeva. Mūsu speciāliste veic pacientu pieņemšanu gan klīnikā, gan dodas uz Jūsu mājām (Jūrmalas robežās). Tādējādi mūsu pacienti var saņemt nepieciešamās medicīniskās procedūras, kā arī receptes un citus medicīniskos dokumentus tieši mājās. Papildus iespējams izmantot ģimenes ārsta konsultāciju tiešsaistē. Vairāk par ģimenes ārsti Olgu Šušenačevu var uzzināt šeit

Pieteikt vizīti pie ģimenes ārsta var, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505.

Mūsu medicīnas centrā tiek pieņemtas dažādas veselības apdrošināšanas polises ārstniecības izdevumu segšanai.

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par ģimenes ārsta konsultāciju. Mēs ceram, ka atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs jums labāk sagatavoties gaidāmajai vizītei pie ārsta.

Kad man jāmeklē palīdzība pie ģimenes ārsta/pediatra?

Ģimenes ārsts sniedz palīdzību pie šādām saslimšanām: akūtas elpceļu saslimšanas, vīrusu infekcijas, vielmaiņas traucējumi, locītavu slimības, endokrīnās patoloģijas, alerģijas, elpošanas sistēmas patoloģijas, sirds un asinsvadu traucējumi, gremošanas, urīnceļu sistēmas slimības.

Cik ilgi parasti ilgst konsultācija

Mūsu medicīnas centrs “Grand Medical” sniedz ģimenes ārsta konsultācijas tieši klīnikā, mājās, kā arī tiešsaistē. Atkarībā no dažādiem faktoriem (pacienta vecuma, veselības stāvokļa, medicīnisko manipulāciju nepieciešamības u.c.) konsultācija vidēji ilgst no 20 līdz 45 minūtēm.

Ko ņemt līdzi uz konsultāciju?

Papildus pacienta personu apliecinošam dokumentam (tā var būt pase vai bērna dzimšanas apliecība) ir labi, ja jums ir līdzi iepriekšējo diagnostisko pētījumu (analīžu) rezultāti, lai ārsts varētu gūt labāku priekšstatu par pacienta veselības stāvokli.

Cik maksā ģimenes ārsta, pediatra konsultācija?

Ģimenes ārsta (plašas prakses ārsta), sertificēta pediatra konsultācija maksā €30.00 un mājas vizīte €60.00