loading

Masāža zīdaiņiem un bērniem

Masāža bērniem ir nepieciešama, lai sniegtu dažāda veida labumus bērna veselībai un palīdzētu bērniem vispārīgi attīstīties. Profesionāli veikta masāža uzlabos koordināciju un ķermeņa pozu, stiprinās muskulatūru, kā arī tonizēs asinsrites un limfātisko sistēmu. Masāža ir patīkams piedzīvojums, veidojot zīdaiņu un bērnu ķermeņa uzbūvi.

Ārstnieciskā masāža

Ārstnieciskā masāža ir efektīvāka labsajūtas procedūra, kas tiek pielietota jau tūkstošiem gadu. Šī metode sastāv no manuālas iedarbības uz dažādām ķermeņa daļām. Šis masāžas veids tiek pielietots dažādu slimību veiksmīgai ārstēšanai un atveseļošanās procesam pēc traumām. Šādai terapijai praktiski nav blakusparādību vai ierobežojumu, jo tā ir nesāpīga un neprasa ķīmisku vielu pielietošanu, kas varētu negatīvi ietekmēt ķermeni kopumā.

Ārstniecisko masāžu parasti pielieto kādas veselības problēmas novēršanai vai tās mazināšanai.

Ārstnieciskā masāža ir īpaši ieteicama zemāk minētajos gadījumos:

  • pēc traumām;
  • pie locītavu, muskuļu un ķermeņa balsta sistēmas saslimšanām (radikulīts, spondiloze, osteohondroze, mugurkaula asimetrija u.c.);
  • pie dažādām neiroloģiskas izcelsmes saslimšanām;
  • ķermeņa svara korekcijai un vielmaiņu stabilizēšanai;
  • darbspēju atjaunošanai un psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai;
  • imunitātes nostiprināšana u.c.

Manuālā limfodrenāža

Manuālā limfodrenāža ir masāžas veids, kurā, izmantojot speciālus paņēmienus, veicina limfvadu motoriku un šķidruma aizplūšanu no audiem. Manuālā limfodrenāža ir limfātiskās tūskas terapijas metode. Šo metodi bieži arī kombinē ar kompresijas terapiju jeb kompresijas saitēšanu.

Sporta masāža

Sporta masāža, atšķirībā no ārstnieciskās vai klasiskās masāžas, ir dziļāka un spēcīgāka ķermeņa muskuļu masāža. Šīs masāžas laikā pastiprināta uzmanība tiek pievērsta locītavu kustībām un audu iesildīšanai, kā arī trigeru punktu izstrādei.

Treniņu laikā var rasties dažādas muskuļu mikrotraumas. Sporta masāža palīdz likvidēt šīs parādības, vienlaicīgi veicinot dziedēšanas procesus un stimulējot asinsriti.

Klasiskā masāža

Klasiskā masāža ir ārstniecības metode, kura mehānisku kairinājumu ietekmē iedarbojas uz organismu un sekmē tās darbību. Klasiskās masāžas metodē tiek izmantoti dažādi paņēmieni (mīcīšana, glaudīšana, berzēšana u.tml.) Audi tiek mehāniski kairināti ar dažādām stipruma pakāpēm, kas, savukārt, veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes un izraisa audu šķidruma pārvietošanos, nostiprinot imūnsistēmu un ārstējot dažādas kaites. Daudzas muskuļu grupas cilvēka ķermenī veic pretējas kustības, kas mēdz iestiept vai ietekmēt audus, tādējādi, ar klasiskās masāžas palīdzību var novērst starp muskuļiem  saskaņotās darbības traucējumus. Papildus citām funkcijām, Klasiskā masāža arī nodrošina relaksējošu efektu.

Mūsu klīnikā masāžu piedāvā izcila fizioterapeite Ilona Sundukova. Pie viņas var pierakstīties uz vizīti, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505 

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par estetisko masāžiem. Mēs ceram, ka atbildes uz tam jums noderēs un palīdzēs labāk sagatavoties vizītei mūsu klīnikā.

Cik ilgi ilgst masāžas seanss?

Grand Medical piedāvā masāžu seansus ar laiku 30 minūtes, 45 minūtes un 1 stunda. Mūsu piedāvājumā ir 30 minūšu klasiskā muguras masāža, 45 minūšu limfodrenāžas masāža, kā arī pilna ķermeņa masāža, kuras ilgums ir 1 stunda . Papildus, piedāvājām arī 30 minūšu masāžu, kas paredzēta tieši jaundzimušajiem un bērniem.

Kādas ir kontrindikācijas masāžas veikšanai?

Masāža netiek veikta, ja pacientam ir sekojošas kontrindikācijas:
● labdabīgi un ļaundabīgi jaunveidojumi;
● asinsrades un asinsistēmas slimības;
● infekcijas slimības un drudža stāvoklis;
● masāžas iedarbības vietā iekaisusi āda vai ir tās bojājumi;
● uzreiz pēc medicīniskajām manipulācijām un operācijām;
● paaugstināta temperatūra;
● grūtniecība;
● akūtas sāpes.
Ja jums ir kādas šaubas par iespējamajām kontrindikācijām, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.

Vai masāža var radīt diskomfortu vai sāpes?

Visbiežāk masāža ir nesāpīga, taču tas ir atkarīgs no pacienta veselības stāvokļa. Saspringtu muskuļu masāža var izraisīt vieglas sāpes, bet pēc laika šīs sāpes pazūd un labsajūta uzlabojas. Ja masāžas laikā jūtat diskomfortu vai sāpes, nekavējoties par to informējiet masāžas terapeitu.

Kad parādīsies masāžas rezultāti?

Visbiežāk jau pēc pirmā masāžas seansa ir jūtami uzlabojumi – siltuma pieplūdums, muskuļu relaksācija un sāpju mazināšanās. Taču, lai iegūtu noturīgus ilgtermiņa rezultātus, ir nepieciešami vairāki masāžas seansi.

Cik masāžas seansi ir nepieciešami, lai sasniegtu vēlamo rezultātu?

Mūsu masāžas speciālisti izvērtē katru pacientu un gadījumu atsevišķi, nosakot pacientam piemērotu masāžas kursu, kas balstīts uz pacienta sūdzībām un slimības vēsturi. Vidēji masāžas kurss tiek noteikts no 10 līdz 15 masāžas seansiem.

Vai drīkst ēst pirms masāžas?

Pacienta labsajūtai, mēs iesakām masāžu veikt ne agrāk kā vienu stundu pēc ēšanas.

Cik bieži ir nepieciešams veikt masāžu?

Ja veicat masāžas kursu, tad to varat atkārtot pēc sešiem mēnešiem vai pēc gada. Ja vēlaties veikt masāžu ar profilaktisku mērķi, tad masāžu var veikt vienu līdz divas reizes nedēļā.

Vai tiek pieņemtas veselības apdrošināšanas polises?

Jā, strādājām ar dažādām aprošināšanas kompānijām. Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt mums 255 89 505

Cik maksā masāža?

Pirmā vizīte -50%

Rokas masāža (15 min) €15.00 €7.00
Kājas masāža (20 min) €20.00 €10.00
Apkakles zonas masāža (20 min) €20.00 €10.00
Jostas – krustu daļas masāža (20 min) €20.00 €10.00
Muguras masāža (30 min) €25.00 €12.00
Vispārējā ķermeņa masāža (60 min) €45.00 €22.00