loading

Fizioterapija

Fizioterapeita individuāla konsultācija

Fizioterapeits ir speciālists, kas nodarbojas ar cilvēka fizisko un funkcionālo stāvokli. Fizioterapeita galvenie uzdevumi ir palīdzēt dažādu saslimšanu un traumu ārstēšanas procesā. Pie fizioterapeita ir jāvēršas ja ir dažādas stājas, locītavu vai muskuļu saslimšanas, traumas un sāpes, kā arī citos kustību traucējumu gadījumos.

Fizioterapeits novērtēs pacienta fizisko un funkcionālo stāvokli, izstrādās ārstēšanas gaitu un novirzīs uz nepieciešamo procedūru (ārstniecisko vingrošanu, individuālo ārstēšanu, masāžu u.c.)

Fizioterapijas nodarbības

Grand Medical medicīnas centrā ir pieejamas dažāda veida fizioterapijas nodarbības: individuālās fizioterapijas nodarbības, kā arī fizioterapijas nodarbības grupās (vingrošana, pilates, nūjošana). Pieredzējis fizioterapeits noteikt iespējamo problēmas cēloni un palīdzēs atbrīvoties no dažādām veselības kaitēm, izmantojot mūsdienīgas ārstēšanas metodes.

Grand Medical klīnikā fizioterapijas nodarbības nodrošina pieredzējušas fizioterapeites Viktorija Latarceva un  Ilona Sundukova.

Kinezioloģiskā teipošana

Kinezioloģiskā teipošana ir mūsdienīga fizioterapijas metode, kas palīdz tikt vaļā no dažādām sāpēm un ķermeņa diskomfortu. Teips jeb elastīga saite, kas tiek uzlīmēta uz ķermeņa problemātisko zonu, lai muskulis varētu strādāt efektīvāk un locītava tiktu nostabilizēta.

Grand Medical klīnikā kinezioloģisko teipošanu nodrošina pieredzējusi fizioterapeite Viktorija Latarceva.

ТЕNS (transkutāna elektriskā nervu stimulācija)

“TENS” ir mūsdienīga elektroterapijas metode, kas palīdz stimulēt nervus ar elektriskās strāvas palīdzību, lai mazinātu sāpes muskuļos un locītavās. Transkutānu elektrisko nervu stimulāciju bieži pielieto arī pēc dažādām traumām. Šī procedūra nav kaitīga un ir droša. Grand Medical klīnikā TENS procedūru nodrošina pieredzējusi fizioterapeite Viktorija Latarceva.

Medicīnas centrā «Grand Medical» strādā pieredzējušas fizioterapeites Viktorija Latarceva un  Ilona Sundukova. Pie viņām jūs varat saņemt plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar pirmreizējo konsultāciju, līdz ārstniecības plāna izstrādei un to realizēšanai. Pie viņām var pierakstīties uz vizīti ātri un ērti, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505. Samaksai tiek pieņemtas arī dažādas veselības apdrošināšanas polises.

Noderīga informācija

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par fizioterapiju un ceram, ka jums šī informācija būs noderīga.

Kas jāņem līdzi?

Uz sākotnējo konsultāciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).

Cik maksā fizioterapeita pakalpojumi?

Cenas ir atkarīgas no pakalpojuma veida. Visas cenas ir pieejamas sadaļā Grand Medical klīnika pieņem arī dažādas apdrošināšanas polises.

Vai jums vēl ir kāds jautājums?

Piezvaniet mums: 25589505 vai sūtiet e-pastu: info@grandmedical.lv un mēs jums palīdzēsim.