loading

Andris Norko

Andris Norko ir Beidzis RMI 1984. gadā un vēlāk arī beidzis internatūru (1985. gadā). Papildus paaugstinājis kvalifikāciju ar kursiem onkoradioloğijā, Ļeņingradā 1988. gadā un stažējies Zviedijā, Erebrū 1993. gadā. Andris ir apmeklējis dažādas starptautiskās konferences un Eiropas kongresus radioloğijā, kā arī piedalījies Baltijas urologu kongresā 2007.gadā un Tamperē (Somijā) par prostatas vēža (TRUS) izmeklēšanas iespējām. 2013. gadā Andris ārzemēs ieguva papildus sertifikātu vēdera dobuma (MRI) izmeklēšanā (Palermo, Itālija).

Lielāko daļu no savas profesionālās pieredzes Andris ir ieguvis Gaiļezera slimnīcā, nostrādājot tur 38 gadus un apmācot rezidentus no 2000 gada. Būdams Latvijas radiologu asociācijas goda biedrs, Andris ir izcils, pieredzes bagāts speciālists.

Grand Medical Medicīnas centrā Andris Norko veic ultrasonogrāfijas (USG) un TRUSP izmeklējumus, kā arī veic izmeklējumu aprakstus un to analīzi.

Vairāk informācijas par ultrasonogrāfiju Jūs varat atrast šeit

Pierakstīties uz vizīti ātri un ērti, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505. Samaksai tiek pieņemtas arī dažādas veselības apdrošināšanas polises.📝 Pieteikuma forma