loading

Geštaltterapija

Geštaltterapija ir viens no psihoterapijas novirzieniem, kas cilvēkam palīdz apzināties savas emocijas un pārdzīvojumus, saskatīt un pieņemt stiprās un vājās puses, un iemācīties dzīvot apzinātu un klātesošu dzīvi. Geštaltterapija ir veids, kā apzināties un pieņemt sevi. Tas tiek panākts gan veidojot dialogu starp pacientu un terepeitu, gan arī iesaistot aktīvus un provokatīvus eksperimentus ar atbalstošām tehnikām. Geštaltterapijas laikā tiek noskaidrotas pacienta vēlmes un pakāpeniski izpētīti uzvedības modeļi, emocionālās grūtības un aizsargmehānismi, kuri pacientam liek šķēršļus mērķu sasniegšanā un pilvērtīgākas dzīves dzīvošanā.

Kādos gadījumos ieteicams vērsties pie terapeita?

Pie terapeita ir ieteicams vērsties, ja pacients izjūt vai piedzīvo sekojošus simptomus:

Mūsu klīnikā geštaltterapiju  piedāvā Nataļja Rešetnjaka. Pie viņas var pierakstīties uz vizīti, aizpildot zemāk esošu pieteikuma formu vai noklikšķinot uz pogas Piearsta.lv (autorizācija ar www.piearsta.lv portāla starpniecību), vai arī piezvanot mums 255 89 505 

📝 Pieteikuma forma

Noderīga informācija

Esam apkopojuši biežāk uzdotos jautājumus par geštaltterapiju. Mēs ceram, ka atbildes uz tiem jums noderēs un palīdzēs labāk sagatavoties vizītei mūsu klīnikā.

Kas jāņem līdzi uz konsultāciju pie geštaltterapeita?

Pacientam nav nepieciešams ņemt kaut ko līdzi.

Kā notiek konsultācija pie geštaltterapeita?

Terapeits pacientam rada drošu vidi, kurā pacients tiek uzklausīts. Terapeits sarunājās un uzdod jautājumus, kā arī izklāsta savus novērojumus par pacienta komunikācijas veidu, ķermeņa valodu un sniegto informāciju. Terapijas laikā terapeits arī piedāvā veikt dažādas darbības un eksperimentus, lai pacients apzinātos savas domas un sajūtas konkrētā situācijā un darbībā.

Cik izmaksā geštaltterapeita konsultācija?

Terapeita konsultācijas cena ir €50.00

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?

Ja jums ir radušies papildus jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, zvaniet pa tālruņa numuru +371 255 89 505, un mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem.

FEBRUĀRA PIEDĀVĀJUMS

-50%

Uz pirmo masāžas vizīti ar 50% atlaidi līdz februāra beigām!